MEČ
13.06.11 | 2. kolo | Gianni Mina | Pierre-Hugues Herbert | 7-67, 2-6, 7-65 | France F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianni Mina vs. Pierre-Hugues Herbert - Međusobni mečevi
13.06.11 | 2. kolo | Gianni Mina | Pierre-Hugues Herbert | 7-67, 2-6, 7-65 | detalj meča | France F8 | zemlja |
Gianni Mina form & Pierre-Hugues Herbert form
Gianni Mina - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Le Gosier - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Pierre-Hugues Herbert - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Otto Virtanen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-63, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Joris De Loore | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. David Goffin | 7-62, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 Finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-78 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabio Fognini | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Mika Brunold | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča |