MEČ
07.10.16 | Četvrtfinale | Gianni Mina | Maxime Chazal | 5-0, - odustajanje | Portugal F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gianni Mina | Maxime Chazal | |
1. servis % | 16/20 (80%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/16 (88%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/4 (25%) | 1/9 (11%) |
Osvojene break-lopte | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 9/13 (69%) | 5/20 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 24/33 (73%) | 9/33 (27%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianni Mina vs. Maxime Chazal - Međusobni mečevi
18.07.20 | 1. kolo | Maxime Chazal | Gianni Mina | 6-0, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
07.10.16 | Četvrtfinale | Gianni Mina | Maxime Chazal | 5-0, Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | Portugal F12 | zemlja |
28.04.14 | Četvrtfinale | Maxime Chazal | Gianni Mina | 6-4, 6-3 | detalj meča | France F9 | zemlja |
24.01.11 | 1. kolo | Gianni Mina | Maxime Chazal | 6-1, 4-4, Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | France F1 | zemlja |
Gianni Mina form & Maxime Chazal form
Gianni Mina - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Le Gosier - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Maxime Chazal - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - odustajanje | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
07.07.23 Polufinale | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detalj meča |