MEČ
04.05.14 | 2. kolo kval. | Gianni Mina | Gerard Granollers | 6-4, 7-65 | Aix En | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gianni Mina | Gerard Granollers | |
1. servis % | 51/73 (70%) | 40/68 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/51 (65%) | 28/40 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 15/28 (54%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/68 (37%) | 26/73 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/141 (51%) | 69/141 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianni Mina vs. Gerard Granollers - Međusobni mečevi
06.02.16 | 1. kolo kval. | Gerard Granollers | Gianni Mina | 6-2, 6-72, 6-3 | detalj meča | Santo Domingo | zemlja |
04.05.14 | 2. kolo kval. | Gianni Mina | Gerard Granollers | 6-4, 7-65 | detalj meča | Aix En | zemlja |
29.03.10 | Finale | Gianni Mina | Gerard Granollers | 6-3, 6-1 | detalj meča | Turkey F5 | zemlja |
Gianni Mina form & Gerard Granollers form
Gianni Mina - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Le Gosier - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Gerard Granollers - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.21 kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - zemlja | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detalj meča |