MEČ
30.08.10 | 1. kolo | Gianni Mina | Boy Westerhof | 3-6, 7-64, 6-4 | Netherlands F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianni Mina vs. Boy Westerhof - Međusobni mečevi
30.08.10 | 1. kolo | Gianni Mina | Boy Westerhof | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | Netherlands F6 | zemlja |
Gianni Mina form & Boy Westerhof form
Gianni Mina - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Le Gosier - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Boy Westerhof - Posljednji mečevi
France F8 - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F8 - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F7 - zemlja | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.03.18 Četvrtfinale | vs. David Poljak | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
07.03.18 2. kolo | vs. Shahar Elbaz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F3 - tepih | ||||
02.02.18 Četvrtfinale | vs. Igor Sijsling | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
01.02.18 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.01.18 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Germany F2 - tepih | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-61, 7-66 | detalj meča | |
France F1 - zemlja | ||||
14.01.18 Finale | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.01.18 Polufinale | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
12.01.18 Četvrtfinale | vs. Alen Avidzba | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
10.01.18 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
09.01.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Patrik Nema | 1-5, - Boy Westerhof - odustajanje | detalj meča | |
Alphen Challenger - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Netherlands F7 - zemlja | ||||
01.09.17 Četvrtfinale | vs. Jelle Sels | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-0, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Netherlands F6 - zemlja | ||||
26.08.17 Polufinale | vs. Gijs Brouwer | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
25.08.17 Četvrtfinale | vs. Jelle Sels | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.08.17 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.08.17 2. kolo | vs. Richard Gabb | Richard Gabb - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |