Gian Marco Ortenzi vs. Omer Yeshaya 27.05.2019

Gian Marco Ortenzi vs. Omer Yeshaya 27.05.2019 - M15 Heraklion - usporedba

MEČ

27.05.191. kolo kval.Gian Marco Ortenzi Omer Yeshaya 6-2, 6-4 Greece M15 Heraklion tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Gian Marco Ortenzi
Italy
03.02.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Gian Marco Ortenzi vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi

27.05.191. kolo kval.Gian Marco OrtenziOmer Yeshaya6-2, 6-4 detalj mečaGreece M15 Heraklion tvrda

Gian Marco Ortenzi - Posljednji mečevi

Turkey M15 Antalya - zemlja
01.10.19
kval.
vs. Aleksandre Bakshi6-4, 5-7, 5-10 porazdetalj meča
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Janos Fekete6-2, Janos Fekete - odustajanjepobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
25.09.19
1. kolo
vs. Antonio Massara4-6, 1-6 porazdetalj meča
24.09.19
kval.
vs. Filippo Giovannini6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Erwin Troebinger1-6, 7-61, 10-3 pobjedadetalj meča
Italy M25 Santa - zemlja
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Pietro Orlando Fellin3-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy M15 Piombino - tvrda
27.08.19
kval.
vs. Federico Marchetti4-6, 3-4, - Gian Marco Ortenzi - odustajanjeporazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Augusto Virgili6-74, 6-4, 10-4 pobjedadetalj meča
Italy L'Aquila Challenger - zemlja
19.08.19
kval.
vs. Andrea Vavassori5-7, 4-6 porazdetalj meča
Italy M15 Santa - zemlja
16.08.19
Četvrtfinale
vs. Marco Bortolotti2-6, 2-6 porazdetalj meča
15.08.19
2. kolo
vs. Federico Iannaccone6-4, 3-6, 7-65 pobjedadetalj meča
14.08.19
1. kolo
vs. Gabriele Bosio6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
13.08.19
kval.
vs. Maurizio Speziali7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Noah Thurner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Germany M15 Wetzlar - zemlja
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tim Handel6-3, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Italy M25+H Pontedera - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Marco Miceli2-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy M15 Gubbio - zemlja
16.07.19
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca0-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Peter Kobelt3-6, 2-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Christos Keisidis6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain M15 Las - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover4-6, 1-6 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Oscar Traviesa Mola6-1, 6-77, 10-4 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Hans Albert Schubert6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
10.04.19
1. kolo
vs. Adrian Andrzejczuk5-7, 0-6 porazdetalj meča
09.04.19
kval.
vs. Vasisht Cheruku6-3, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F40 - tvrda
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Rayane Stable4-6, 1-6 porazdetalj meča
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Radhouane Kouni6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia Tunisia F39 - tvrda
07.11.18
1. kolo
vs. Mathieu Perchicot4-6, 6-74 porazdetalj meča
05.11.18
kval.
vs. Vitalii Shcherba6-75, 7-65, 6-0 pobjedadetalj meča

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
<