MEČ
14.10.16 | Četvrtfinale | Gerard Granollers | Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 6-4 | Spain F33 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gerard Granollers | Carlos Boluda-Purkiss | |
1. servis % | 29/58 (50%) | 24/54 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/29 (66%) | 20/24 (83%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/29 (79%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 17/54 (31%) | 16/58 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/112 (53%) | 53/112 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gerard Granollers vs. Carlos Boluda-Purkiss - Međusobni mečevi
31.01.17 | 1. kolo | Gerard Granollers | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-3 | detalj meča | Spain F3 | zemlja |
14.10.16 | Četvrtfinale | Gerard Granollers | Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 6-4 | detalj meča | Spain F33 | tvrda |
14.06.10 | Polufinale | Gerard Granollers | Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 6-3 | detalj meča | Morocco F3 | zemlja |
Gerard Granollers form & Carlos Boluda-Purkiss form
Gerard Granollers - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.21 kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - odustajanje | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - zemlja | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |