MEČ
01.02.16 | 2. kolo kval. | George Von Massow | Marcus Walters | 6-4, 6-4 | Great Britain | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
03.04.98, 26 Godina
03.04.98, 26 Godina
George Von Massow vs. Marcus Walters - Međusobni mečevi
01.02.16 | 2. kolo kval. | George Von Massow | Marcus Walters | 6-4, 6-4 | detalj meča | Great Britain | dvorana |
George Von Massow form & Marcus Walters form
George Von Massow - Posljednji mečevi
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Fermin Tenti | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-74, 7-65 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
07.10.18 Finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.10.18 Polufinale | vs. Lucas Gerch | 7-65, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.18 2. kolo | vs. Michiel De Krom | Michiel De Krom - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Felipe Mantilla | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Pullach Challenger - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Andreas Haider-Maurer | 7-5, 7-69 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Andreas Haider-Maurer | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Scheveningen Challenger - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 7-5, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Christian Lindell | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Netherlands F1 - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Andrew Watson | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
Germany F4 - zemlja | ||||
22.06.18 Četvrtfinale | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Marcus Walters - Posljednji mečevi
M15 Poitiers - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Stefan Cooper | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 2. kolo kval. | vs. Charles Pilet | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 7-5, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Thomas Loxley | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Gadomski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-62, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Finn Bass | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Milos Karol | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gunn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Jack Molloy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Finnian Bult | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-74, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 kval. | vs. Martim Simoes | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča |