George Davies vs. Uri Vodavoz

George Davies vs. Uri Vodavoz - Israel F15 - usporedba

MEČ

03.10.162. kolo kval.George Davies Uri Vodavoz 6-1, 7-5 Izrael Israel F15 tvrda

STATISTIKE MEČA

7-5

George Davies
United Kingdom
25.04.95, 24 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.10.96, 22 Godina







Uri Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

George Davies vs. Uri Vodavoz - Međusobni mečevi

03.10.162. kolo kval.George DaviesUri Vodavoz6-1, 7-5 detalj mečaIzrael Israel F15 tvrda

George Davies - Posljednji mečevi

United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Lamar Bartley5-7, 6-75 porazdetalj meča
Portugal M15 Castelo - tvrda
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Fabio Coelho6-74, 6-2, 10-12 porazdetalj meča
Portugal M15 Idanha - tvrda
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Filipe Brandao2-6, 6-73 porazdetalj meča
Portugal M15 Idanha - tvrda
02.07.19
1. kolo
vs. Aidan Mchugh6-71, 3-6 porazdetalj meča
Spain M25+H Palma - tvrda
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Alberto Barroso Campos3-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Milen Ianakiev4-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Jhun4-6, 4-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan1-6, 6-72 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Bolton - dvorana
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Sean Hodkin3-6, 5-7 porazdetalj meča
Greece Greece F8 - tvrda
12.11.18
kval.
vs. Martin Dimitrov7-5, 6-75, 4-6 porazdetalj meča
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Mateo Bubalo7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Dian Nedev7-63, 6-2 pobjedadetalj meča
Greece Greece F7 - tvrda
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Stefano Battaglino4-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
29.10.18
kval.
vs. Austin Rapp2-6, 5-7 porazdetalj meča
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Dimitrios Choumis6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Roee Benya6-4, 3-0, Roee Benya - odustajanjepobjedadetalj meča
Portugal Portugal F22 - tvrda
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-74, 3-6 porazdetalj meča
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Guerreiro6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F21 - tvrda
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Diego Matos4-6, 7-65, 5-7 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Pietro Pirolt6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F20 - tvrda
10.10.18
1. kolo
vs. Joao Monteiro2-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - dvorana
25.09.18
1. kolo
vs. Francesco Vilardo4-6, 7-65, 3-6 porazdetalj meča
24.09.18
kval.
vs. Cheraag Bajwa6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Kristian Newman6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Florian Hagmann6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
16.09.18
1. kolo kval.
vs. George Botezan3-6, 6-74 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Scott Duncan3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Liam Hignett6-74, 7-62, 7-5 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - dvorana
12.02.18
2. kolo kval.
vs. Anton Matusevich6-76, 3-6 porazdetalj meča

Uri Vodavoz - Posljednji mečevi

Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Amaury Delmas1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Alexey Aleshchev4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Jason Janis6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Gilad Tamar3-6, 5-7 porazdetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Ori Maior4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
kval.
vs. Franco Ribero3-6, 1-6 porazdetalj meča
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Itay Greenbaum6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Cameron Green3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.18
1. kolo
vs. Johannes Haerteis0-6, 1-6 porazdetalj meča
07.05.18
kval.
vs. Ido Salem6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Michael Boguslavsky6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Edan Bakshi0-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Ofek Ben Harosh6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-74, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Constantin Bittoun Kouzmine1-6, 2-6 porazdetalj meča
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Afik Lahav6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Motvey Radionov4-6, 6-75 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
11.12.17
kval.
vs. Vladimir Uzhylovsky0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
04.12.17
1. kolo kval.
vs. Ran Amar3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Roee Benya6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Shaaf6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
27.11.17
kval.
vs. Nikolay Kolobaev7-64, 2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Constantin Bittoun Kouzmine1-6, 1-6 porazdetalj meča
<