Republic of Korea
12.02.96, 28 Godina
12.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
26.06.95, 28 Godina
26.06.95, 28 Godina
Geon Ju Shin vs. Sung Hun Kim - Međusobni mečevi
29.05.17 | 2. kolo kval. | Geon Ju Shin | Sung Hun Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | Korea F1 | tvrda |
Geon Ju Shin form & Sung Hun Kim form
Geon Ju Shin - Posljednji mečevi
Korea F6 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jae Won Yun | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Min Hyun Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Jae Won Yun | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Dong-Hak Sin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
19.06.17 kval. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Hyung Sung Choi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Hyeon Il Jung | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Young-Hoon Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Won Kyu Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
29.05.17 kval. | vs. Jaeyoung Park | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Hyun Woo Cho | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung Hun Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Korea F8 - zemlja | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seunghun Shin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Korea F7 - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ji Ha Kim | 4-4, - Geon Ju Shin - odustajanje | detalj meča | |
Korea F6 - zemlja | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Hyun Woo Cho | 4-6, 2-3, - Geon Ju Shin - odustajanje | detalj meča | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Dong Jun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Nakjun Choi | 3-4, - Geon Ju Shin - odustajanje | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sang-Yuop Kim | 1-2, - Geon Ju Shin - odustajanje | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Ji Ha Kim | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Jae Hee Cho | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Dong-Hak Sin | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F7 - zemlja | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Yu-Seob Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Oh-Hee Kwon | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo | vs. Arata Onozawa | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Sung Hun Kim - Posljednji mečevi
M25 Anseong - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Dae Han Kim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 4-6, 7-62, 5-1, Hyeondeok Yoon - odustajanje | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dong Hyeon Euom | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Suk Ann | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Homin Kwag | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Seokhyeon Chu | 1-6, 7-69, 8-10 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 7-63, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Tae-Woo Lee | 6-1, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Seungri Choi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyun Bin Jin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Korea F6 - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Yongjun Shim | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Gyun Seop Sim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Dae-Hee Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dong Woon Kang | 6-1, 6-1 | detalj meča |