MEČ
28.11.18 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | Chile F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Genaro Alberto Olivieri | Fermin Tenti | |
1. servis % | 31/49 (63%) | 25/37 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/31 (65%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 2/12 (17%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/37 (65%) | 18/49 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-0 | |
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-0 | |
Genaro Alberto Olivieri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Genaro Alberto Olivieri vs. Fermin Tenti - Međusobni mečevi
23.02.23 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Fermin Tenti | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Tucuman | zemlja |
28.11.18 | 2. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detalj meča | Chile F3 | zemlja |
Genaro Alberto Olivieri form & Fermin Tenti form
Genaro Alberto Olivieri - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
18.02.24 kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
13.08.23 Polufinale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Fermin Tenti - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
16.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detalj meča |