MEČ
30.01.17 | 1. kolo kval. | Genaro Alberto Olivieri | Alexander Stater | 6-2, 6-2 | USA F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Genaro Alberto Olivieri vs. Alexander Stater - Međusobni mečevi
30.01.17 | 1. kolo kval. | Genaro Alberto Olivieri | Alexander Stater | 6-2, 6-2 | detalj meča | USA F6 | zemlja |
Genaro Alberto Olivieri form & Alexander Stater form
Genaro Alberto Olivieri - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
18.02.24 kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 Polufinale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Alexander Stater - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
23.03.24 Četvrtfinale | vs. Ezequiel Simonit | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Franco Ribero | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-78, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Anurag Agarwal | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
23.07.23 Finale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 4-2, Matias Franco Descotte - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Brian Bozemoj | 7-66, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Hazem Naow | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Chepik | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Amir Hossein Badi | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mohamad Khoshkholgh | 6-1, 6-2 | detalj meča |