Switzerland
26.06.96, 27 Godina
13668 $
26.06.96, 27 Godina
13668 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
21.08.98, 25 Godina
21.08.98, 25 Godina
Gabriele Moghini vs. Jeremy Gschwendtner - Međusobni mečevi
19.06.17 | kval. | Gabriele Moghini | Jeremy Gschwendtner | 7-5, 6-3 | detalj meča | Poland F2 | zemlja |
Gabriele Moghini form & Jeremy Gschwendtner form
Gabriele Moghini - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-5, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 7-65, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M25 Castelo - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Herrero | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Phillip Jordan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cattolica - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 4-6, - Gabriele Moghini - odustajanje | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Michael Shaw | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.23 kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.12.22 kval. | vs. James Davis | 6-75, 6-78 | detalj meča | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.22 Polufinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Jeremy Gschwendtner - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-71, 6-0, 3-10 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ibroximjon Xakimov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-77 | detalj meča |