MEČ
06.05.18 | 1. kolo kval. | Gabriel Tumasonis | Pedro Gabriel Rodrigues | 7-60, 7-5 | Brazil F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Brazil
22.01.96, 28 Godina
11620 $
22.01.96, 28 Godina
11620 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
27.04.96, 27 Godina
27.04.96, 27 Godina
Gabriel Tumasonis vs. Pedro Gabriel Rodrigues - Međusobni mečevi
27.10.18 | 1. kolo kval. | Pedro Gabriel Rodrigues | Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-0 | detalj meča | Brazil F7 | zemlja |
06.05.18 | 1. kolo kval. | Gabriel Tumasonis | Pedro Gabriel Rodrigues | 7-60, 7-5 | detalj meča | Brazil F3 | zemlja |
27.06.16 | 1. kolo kval. | Gabriel Tumasonis | Pedro Gabriel Rodrigues | 6-3, 6-3 | detalj meča | Brazil F1 | zemlja |
Gabriel Tumasonis form & Pedro Gabriel Rodrigues form
Gabriel Tumasonis - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Azevedo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 2-6, - Gabriel Tumasonis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ziwen Ju | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Thomas Brown | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vacaria - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Schenekenberg | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25+H Lajeado - zemlja | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Pedro Rodrigues (2006) | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Andrew Rogers | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Victor Lilov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 6-71 | detalj meča |
Pedro Gabriel Rodrigues - Posljednji mečevi
M25 Campos - tvrda | ||||
04.02.22 1. kolo | vs. Jose Pereira | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Kim Godinho Couy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Aparecida - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Luis Felipe Miguel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Recife - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-3, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Diogo Alves | 6-75, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Paulo Fernandes | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Joshua Ortlip | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Jordan Benjamin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniel O'Neill | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Joshua Ortlip | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Joao Hinsching | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Fabio Varella | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Pedro Iamachkine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 kval. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-4, 3-10 | detalj meča |