MEČ
11.07.16 | 1. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Pedro Ortega | 6-4, 6-3 | Brazil F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Brazil
27.04.97, 26 Godina
26639 $
27.04.97, 26 Godina
26639 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
10.02.89, 35 Godina
10.02.89, 35 Godina
Gabriel Roveri Sidney vs. Pedro Ortega - Međusobni mečevi
11.07.16 | 1. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Pedro Ortega | 6-4, 6-3 | detalj meča | Brazil F3 | zemlja |
Gabriel Roveri Sidney form & Pedro Ortega form
Gabriel Roveri Sidney - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - odustajanje | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Pedro Ortega - Posljednji mečevi
M15 Salerno - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Piombino - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Maik Steiner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Melik Feler | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Gauthier Cappello | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Brazil F9 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Joao Hinsching | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Cherione | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Brazil F8 - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Reami Da Cunha | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Brazil F7 - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schlatter | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Brazil F6 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Luiz Eduardo Santos | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brazil F5 - zemlja | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Caio Gruber | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Bolivia F3 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Carlos Ribas Crichigno | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Bolivia F2 - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F4 - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brazil F4 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Brazil F3 - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brazil F2 - zemlja | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brazil F1 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-2, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Tunisia F36 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Testa | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Dan Dowson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F35 - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 6-1, 5-7 | detalj meča |