MEČ
26.09.19 | 2. kolo | Gabriel Donev | Daniil Strelchenko | 6-3, 6-2 | M15 Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriel Donev | Daniil Strelchenko | |
1. servis % | 39/60 (65%) | 31/55 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/39 (90%) | 20/31 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/21 (33%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/55 (47%) | 18/60 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Daniil Strelchenko | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Donev | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Daniil Strelchenko | |
Gabriel Donev | 3-0 | |
3-1 | Daniil Strelchenko | |
Gabriel Donev | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | Daniil Strelchenko | |
0-0 | ||
Gabriel Donev | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Daniil Strelchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gabriel Donev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daniil Strelchenko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriel Donev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Daniil Strelchenko | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Donev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Daniil Strelchenko | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
11.11.00, 23 Godina
11.11.00, 23 Godina
Gabriel Donev vs. Daniil Strelchenko - Međusobni mečevi
26.09.19 | 2. kolo | Gabriel Donev | Daniil Strelchenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Chornomorsk | zemlja |
Gabriel Donev form & Daniil Strelchenko form
Gabriel Donev - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 Četvrtfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.05.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detalj meča |
Daniil Strelchenko - Posljednji mečevi
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Denys Pume | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Niklas Rohrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Naoki Takeda | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Zlatan Palazov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lebanon F2 - zemlja | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Marco Antonio Azar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lebanon F1 - zemlja | ||||
23.09.18 kval. | vs. Michel Saade | 6-1, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vsevolod Oliynyk | 6-75, 0-1, - Daniil Strelchenko - odustajanje | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kontseba | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Pilshchikov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Dejan Katic | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Philipp Dittmer | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Georgiy Kyzymenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 3-6 | detalj meča |