INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Frank Dancevic vs. Kaichi Uchida - Međusobni mečevi
21.09.15 | Četvrtfinale | Frank Dancevic | Kaichi Uchida | 6-2, 6-1 | detalj meča | Canada F11 | dvorana |
14.09.15 | Polufinale | Frank Dancevic | Kaichi Uchida | 6-4, 6-1 | detalj meča | Canada F10 | tvrda |
07.09.15 | 2. kolo | Frank Dancevic | Kaichi Uchida | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | Canada F9 | zemlja |
Frank Dancevic form & Kaichi Uchida form
Frank Dancevic - Posljednji mečevi
Auckland - tvrda | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Toronto - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
28.07.18 Polufinale | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
27.07.18 Četvrtfinale | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.07.18 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Winnipeg Challenger - tvrda | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - trava | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Poprad Tatry - zemlja | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - odustajanje | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Geneva - zemlja | ||||
20.05.18 kval. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Savannah Challenger - zemlja | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
22.04.18 kval. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.04.18 kval. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
16.03.18 Četvrtfinale | vs. Brayden Schnur | - | detalj meča | |
15.03.18 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | detalj meča |
Kaichi Uchida - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | detalj meča |