MEČ
10.08.15 | 2. kolo | Franjo Raspudic | Plamen Milushev | 6-1, 1-6, 6-2 | Serbia F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
06.08.94, 29 Godina
12397 $
06.08.94, 29 Godina
12397 $
Franjo Raspudic vs. Plamen Milushev - Međusobni mečevi
10.08.15 | 2. kolo | Franjo Raspudic | Plamen Milushev | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | Serbia F8 | zemlja |
Franjo Raspudic form & Plamen Milushev form
Franjo Raspudic - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
12.03.19 kval. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Italy F34 - zemlja | ||||
28.10.18 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.18 kval. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Italy F32 - zemlja | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.18 kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F26 - zemlja | ||||
06.09.18 Četvrtfinale | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.18 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
Serbia F3 - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - odustajanje | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belgium F3 - zemlja | ||||
06.07.18 Četvrtfinale | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.18 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.07.18 1. kolo | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - odustajanje | detalj meča | |
Hungary F1 - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Croatia F3 - zemlja | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - odustajanje | detalj meča |
Plamen Milushev - Posljednji mečevi
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Maxwell Benson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 7-68, 10-7 | detalj meča | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Viktor Jovic | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | Niels Visker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 0-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
26.11.18 kval. | vs. Maciej Rajski | 7-5, 3-6, 0-3, - Plamen Milushev - odustajanje | detalj meča |