MEČ
17.04.17 | 2. kolo kval. | Franjo Raspudic | Federico Juan Aguilar | 6-0, 6-2 | Italy F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
21.10.96, 27 Godina
21.10.96, 27 Godina
Franjo Raspudic vs. Federico Juan Aguilar - Međusobni mečevi
17.04.17 | 2. kolo kval. | Franjo Raspudic | Federico Juan Aguilar | 6-0, 6-2 | detalj meča | Italy F9 | zemlja |
Franjo Raspudic form & Federico Juan Aguilar form
Franjo Raspudic - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
12.03.19 kval. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Italy F34 - zemlja | ||||
28.10.18 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.18 kval. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Italy F32 - zemlja | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.18 kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F26 - zemlja | ||||
06.09.18 Četvrtfinale | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.18 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
Serbia F3 - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - odustajanje | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belgium F3 - zemlja | ||||
06.07.18 Četvrtfinale | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.18 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.07.18 1. kolo | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - odustajanje | detalj meča | |
Hungary F1 - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Croatia F3 - zemlja | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - odustajanje | detalj meča |
Federico Juan Aguilar - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
24.11.20 kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.20 kval. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
21.09.20 kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santa - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.19 kval. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Maldonado - zemlja | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Junin - zemlja | ||||
22.10.19 kval. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 kval. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | detalj meča |