MEČ
24.07.18 | 1. kolo | Franco Emanuel Egea | Luka Pavlovic | 6-2, 6-0 | Morocco F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Franco Emanuel Egea | Luka Pavlovic | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 21/42 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/34 (79%) | 11/21 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/7 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/42 (57%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Franco Emanuel Egea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Luka Pavlovic | |
3-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Luka Pavlovic | |
1-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Franco Emanuel Egea vs. Luka Pavlovic - Međusobni mečevi
24.07.18 | 1. kolo | Franco Emanuel Egea | Luka Pavlovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | Morocco F2 | zemlja |
Franco Emanuel Egea form & Luka Pavlovic form
Franco Emanuel Egea - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Četvrtfinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - odustajanje | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
03.03.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.23 Finale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lujan - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Salta - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Luka Pavlovic - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - odustajanje | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detalj meča |