MEČ
15.11.16 | 1. kolo | Franco Emanuel Egea | Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 4-6, 7-62 | Bolivia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Franco Emanuel Egea | Camilo Ugo Carabelli | |
1. servis % | 83/132 (63%) | 64/105 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 57/83 (69%) | 46/64 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/49 (47%) | 16/41 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 3/18 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/105 (41%) | 52/132 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 123/237 (52%) | 114/237 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi | 4 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Franco Emanuel Egea vs. Camilo Ugo Carabelli - Međusobni mečevi
23.08.17 | 2. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Franco Emanuel Egea | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Argentina F4 | zemlja |
15.11.16 | 1. kolo | Franco Emanuel Egea | Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 4-6, 7-62 | detalj meča | Bolivia F2 | zemlja |
27.10.16 | Četvrtfinale | Franco Emanuel Egea | Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | Argentina F11 | zemlja |
Franco Emanuel Egea form & Camilo Ugo Carabelli form
Franco Emanuel Egea - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Četvrtfinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
03.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - odustajanje | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
03.03.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.23 Finale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Lujan - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Salta - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Camilo Ugo Carabelli - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - odustajanje | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | detalj meča |