MEČ
01.08.17 | 1. kolo | Franco Agamenone | Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | Austria F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Franco Agamenone | Michalis Sakellaridis | |
1. servis % | 39/48 (81%) | 45/50 (90%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/39 (67%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 3/5 (60%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/50 (62%) | 18/48 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Greece
15.01.01, 23 Godina
11951 $
15.01.01, 23 Godina
11951 $
Franco Agamenone vs. Michalis Sakellaridis - Međusobni mečevi
01.08.17 | 1. kolo | Franco Agamenone | Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detalj meča | Austria F5 | zemlja |
Franco Agamenone form & Michalis Sakellaridis form
Franco Agamenone - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Michalis Sakellaridis - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča |