MEČ
26.04.16 | 1. kolo | Francisco Bahamonde | Andrea Pellegrino | 6-3, 6-3 | Italy F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Francisco Bahamonde | Andrea Pellegrino | |
1. servis % | 39/56 (70%) | 37/61 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/39 (69%) | 22/37 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 13/24 (54%) |
Osvojene break-lopte | 3/11 (27%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/61 (43%) | 17/56 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Francisco Bahamonde vs. Andrea Pellegrino - Međusobni mečevi
21.07.16 | Četvrtfinale | Andrea Pellegrino | Francisco Bahamonde | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | Italy F21 | zemlja |
16.07.16 | Polufinale | Andrea Pellegrino | Francisco Bahamonde | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | Italy F20 | zemlja |
20.05.16 | Četvrtfinale | Francisco Bahamonde | Andrea Pellegrino | 7-5, 7-5 | detalj meča | Italy F11 | zemlja |
26.04.16 | 1. kolo | Francisco Bahamonde | Andrea Pellegrino | 6-3, 6-3 | detalj meča | Italy F8 | zemlja |
20.04.16 | 2. kolo | Andrea Pellegrino | Francisco Bahamonde | 6-1, 6-1 | detalj meča | Italy F7 | zemlja |
Francisco Bahamonde form & Andrea Pellegrino form
Francisco Bahamonde - Posljednji mečevi
M25 Mendoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Fernando Sierra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Tiago Seweryniak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F12 - zemlja | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Juan Ignacio Ameal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Italy F25 - zemlja | ||||
19.08.16 Polufinale | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.16 Četvrtfinale | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.08.16 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-2, Andrea Basso - odustajanje | detalj meča | |
16.08.16 1. kolo | vs. Franjo Raspudic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Fano Challenger - zemlja | ||||
12.08.16 Četvrtfinale | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.08.16 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.08.16 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Cortina Challenger - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Matteo Donati | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
25.07.16 kval. | vs. Riccardo Ghedin | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
24.07.16 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Italy F21 - zemlja | ||||
21.07.16 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.16 2. kolo | vs. Gianluca Beghi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.07.16 1. kolo | vs. Liam Caruana | 6-4, 1-0, Liam Caruana - odustajanje | detalj meča | |
Italy F20 - zemlja | ||||
16.07.16 Polufinale | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
15.07.16 Četvrtfinale | vs. Francesco Picco | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.07.16 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.07.16 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-74, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Italy F11 - zemlja | ||||
21.05.16 Polufinale | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.05.16 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Andrea Pellegrino - Posljednji mečevi
Munich - zemlja | ||||
14.04.24 kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - odustajanje | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
18.02.24 kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
08.10.23 Polufinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - odustajanje | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
25.09.23 Finale | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.09.23 Polufinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča |