MEČ
16.09.18 | 2. kolo kval. | Francesco Bessire | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-1 | Kazakhstan F7 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Francesco Bessire | Shonigmatjon Shofayziyev | |
1. servis % | 30/43 (70%) | 34/55 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/30 (80%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/55 (53%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-40 | ||
Francesco Bessire | 0-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Francesco Bessire | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Francesco Bessire | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Francesco Bessire | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-4 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesco Bessire | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
Francesco Bessire | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-0 | ||
Francesco Bessire | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Italy
21.02.94, 30 Godina
12000 $
21.02.94, 30 Godina
12000 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Francesco Bessire vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Međusobni mečevi
16.09.18 | 2. kolo kval. | Francesco Bessire | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-1 | detalj meča | Kazakhstan F7 | zemlja |
Francesco Bessire form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Francesco Bessire - Posljednji mečevi
M15 Perugia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Piombino - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. William Griffith | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Agadir - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Moundir | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 7-62, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Reggio - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Accra - tvrda | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Andre Gaspar Murta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
12.03.19 kval. | vs. Constantin Schmitz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gibril Diarra | 6-4, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Hu Liu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.01.19 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
07.01.19 kval. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
31.12.18 kval. | vs. Kazuma Kawachi | 7-68, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
30.12.18 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. Denys Klok | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Shonigmatjon Shofayziyev - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detalj meča |