MEČ
19.12.17 | 1. kolo | Marsel Ilhan | Fran Zvonimir Zgombic | 6-2, 6-4 | Qatar F6 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Marsel Ilhan | Fran Zvonimir Zgombic | |
1. servis % | 48/69 (70%) | 35/57 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/48 (63%) | 21/35 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/57 (49%) | 26/69 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marsel Ilhan vs. Fran Zvonimir Zgombic - Međusobni mečevi
19.12.17 | 1. kolo | Marsel Ilhan | Fran Zvonimir Zgombic | 6-2, 6-4 | detalj meča | Qatar F6 | tvrda |
Marsel Ilhan form & Fran Zvonimir Zgombic form
Marsel Ilhan - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-64, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 6-712, 5-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 2-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | - | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Gauci | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-0, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Alexander Donski | 7-64, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-3, - Marsel Ilhan - odustajanje | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Sina Moghimi | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Fran Zvonimir Zgombic - Posljednji mečevi
Belarus F3 - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - odustajanje | detalj meča | |
Portugal F10 - tvrda | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
25.05.18 Četvrtfinale | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
France F9 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detalj meča | |
France F7 - tvrda | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F13 - tvrda | ||||
06.04.18 Četvrtfinale | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.04.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
03.04.18 1. kolo | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
17.03.18 Polufinale | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.03.18 Četvrtfinale | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
15.03.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
12.03.18 kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detalj meča |