INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Markus Eriksson vs. Florian Lakat - Međusobni mečevi
07.03.19 | 2. kolo | Florian Lakat | Markus Eriksson | 6-76, 7-68, 6-4 | detalj meča | M15 Oslo | dvorana |
13.02.19 | 1. kolo | Florian Lakat | Markus Eriksson | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Markus Eriksson form & Florian Lakat form
Markus Eriksson - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - odustajanje | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
07.08.21 Polufinale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Florian Lakat - Posljednji mečevi
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detalj meča | |
M25 Los - tvrda | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.20 kval. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
18.05.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča |