MEČ
02.01.18 | kval. | Florian Lakat | Gianni Ross | 6-4, 6-4 | USA F1 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Florian Lakat | Gianni Ross | |
1. servis % | 40/49 (82%) | 43/61 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/40 (83%) | 25/43 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 10/18 (56%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/61 (43%) | 12/49 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 12 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
04.02.99, 25 Godina
15153 $
04.02.99, 25 Godina
15153 $
Florian Lakat vs. Gianni Ross - Međusobni mečevi
02.01.18 | kval. | Florian Lakat | Gianni Ross | 6-4, 6-4 | detalj meča | USA F1 | tvrda |
Florian Lakat form & Gianni Ross form
Florian Lakat - Posljednji mečevi
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detalj meča | |
M25 Los - tvrda | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.20 kval. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
18.05.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča |
Gianni Ross - Posljednji mečevi
M25 Decatur - tvrda | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Irvine - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tulsa - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 7-63, 6-70 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
23.03.23 kval. | vs. Connor Farren | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montreal - dvorana | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Azariah Rusher | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Montreal - dvorana | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detalj meča |