Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
30.03.96, 28 Godina
11919 $
30.03.96, 28 Godina
11919 $
Florent Diep vs. Strahinja Rakic - Međusobni mečevi
08.06.15 | 1. kolo | Florent Diep | Strahinja Rakic | 7-5, 6-3 | detalj meča | Serbia F1 | zemlja |
Florent Diep form & Strahinja Rakic form
Florent Diep - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.03.19 Polufinale | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detalj meča |
Strahinja Rakic - Posljednji mečevi
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 6-4, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
22.09.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 1-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 2-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Sava Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 3-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
M25 Belgrade - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-65, 6-72, 10-4 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Milicevic | 7-5, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivailo Keremedchiev | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Milos Vukovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
USA F29 - zemlja | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Marko Ilic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Mcclain Kessler | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detalj meča |