Russia
28.06.93, 30 Godina
28.06.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sergey Dorozhkin vs. Florent Diep - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Sergey Dorozhkin form & Florent Diep form
Sergey Dorozhkin - Posljednji mečevi
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 kval. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Doboj - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Besir Durguti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pakistan F3 - zemlja | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F36 - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Parada | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Alan Bzarov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F25 - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Agustin Santalla | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrija Stoskovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Uganda F4 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Uganda F3 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Florent Diep - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.03.19 Polufinale | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.19 kval. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detalj meča |