MEČ
22.01.18 | 1. kolo | Florent Diep | Rigele Te | 6-2, 6-3 | China F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Florent Diep | Rigele Te | |
1. servis % | 27/42 (64%) | 31/61 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 20/31 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 10/30 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/61 (51%) | 12/42 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 6 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Florent Diep vs. Rigele Te - Međusobni mečevi
22.01.18 | 1. kolo | Florent Diep | Rigele Te | 6-2, 6-3 | detalj meča | China F3 | zemlja |
Florent Diep form & Rigele Te form
Florent Diep - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.03.19 Polufinale | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.19 kval. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detalj meča |
Rigele Te - Posljednji mečevi
M25 Quinta - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. George Loffhagen | 5-7, 1-4, - Rigele Te - odustajanje | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-0, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-3, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-76, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. James McCabe | 6-76, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-77, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Minjong Park | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Fajing Sun | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-74 | detalj meča |