INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Florent Diep vs. Alon Elia - Međusobni mečevi
15.02.16 | kval. | Florent Diep | Alon Elia | 6-4, 6-0 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Florent Diep form & Alon Elia form
Florent Diep - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.03.19 Polufinale | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detalj meča |
Alon Elia - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Timothy Gray | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 7-5, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Shay Bar Menahem | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
05.08.22 Polufinale | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.22 Četvrtfinale | vs. Menelaos Efstathiou | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Joshua Luck | 4-6, 0-4, - Alon Elia - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Jonathan Baron | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 7-63, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-1, 6-4 | detalj meča |