MEČ
22.09.16 | Četvrtfinale | Finn Tearney | Brandon Walkin | 6-0, 6-4 | Australia F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Finn Tearney | Brandon Walkin | |
1. servis % | 36/48 (75%) | 42/68 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/36 (81%) | 27/42 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/12 (42%) | 8/26 (31%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/68 (49%) | 14/48 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Finn Tearney vs. Brandon Walkin - Međusobni mečevi
22.09.16 | Četvrtfinale | Finn Tearney | Brandon Walkin | 6-0, 6-4 | detalj meča | Australia F5 | tvrda |
Finn Tearney form & Brandon Walkin form
Finn Tearney - Posljednji mečevi
Davis Cup - tvrda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. George Stoupe | - | detalj meča | |
31.12.19 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Shenzhen - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - odustajanje | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 kval. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Portimao - tvrda | ||||
16.03.19 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.19 Četvrtfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.03.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
23.02.19 Polufinale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.02.19 Četvrtfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.02.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.19 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.19 kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Jinan Challenger - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - odustajanje | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Gatineau Challenger - tvrda | ||||
17.07.17 kval. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - odustajanje | detalj meča | |
16.07.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Brandon Walkin - Posljednji mečevi
M25 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 kval. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - odustajanje | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - odustajanje | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - odustajanje | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | detalj meča |