Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
20.07.99, 24 Godina
20.07.99, 24 Godina
Finn Bass vs. Martin Trefny - Međusobni mečevi
30.10.17 | 2. kolo kval. | Finn Bass | Martin Trefny | 6-3, 6-1 | detalj meča | Egypt F32 | tvrda |
Finn Bass form & Martin Trefny form
Finn Bass - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Martin Trefny - Posljednji mečevi
Egypt F11 - tvrda | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Pruner Neto | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Bharath-Srinivasan Parthasarathy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F35 - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Valewis Simpson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F34 - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Egypt F33 - tvrda | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Danylo Chychin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F32 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Dominik Podsednik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Finn Bass | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 5-7, - Martin Trefny - odustajanje | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Maly | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Robert Beer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Denis Merkulov | 6-2, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Scott Puodziunas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Lobak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Nathan Eshmade | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 2-6, 4-6 | detalj meča |