MEČ
25.03.18 | 2. kolo kval. | Finn Bass | Alexey Baryshev | 7-65, 3-6, 6-2 | Egypt F11 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.03.99, 25 Godina
09.03.99, 25 Godina
Finn Bass vs. Alexey Baryshev - Međusobni mečevi
25.03.18 | 2. kolo kval. | Finn Bass | Alexey Baryshev | 7-65, 3-6, 6-2 | detalj meča | Egypt F11 | tvrda |
Finn Bass form & Alexey Baryshev form
Finn Bass - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 5-7, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 3-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-73, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Axel Garcian | 7-5, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Raphael Vaksmann | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Charles Bertimon | 6-76, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Dax Donders | 7-68, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. James Davis | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Marcus Walters | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Tiran Sanghera | Tiran Sanghera - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Pudney | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Alexey Baryshev - Posljednji mečevi
Tunisia F38 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.18 kval. | vs. Albert Roglan | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 4-0, Yash Vardhan Singh - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F36 - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Alexander Bury | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
17.09.18 kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Andrey Budanov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-76, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-74, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Dmitri Marfinsky | 7-5, 1-2, Dmitri Marfinsky - odustajanje | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Alexandr Chepelev | Alexandr Chepelev - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |