MEČ
22.02.15 | 2. kolo kval. | Filippo Volandri | Gonzalo Lama | 6-0, 6-3 | Buenos Aires | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Filippo Volandri | Gonzalo Lama | |
1. servis % | 28/41 (68%) | 35/48 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/28 (68%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 3/13 (23%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/48 (58%) | 14/41 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Filippo Volandri vs. Gonzalo Lama - Međusobni mečevi
22.02.15 | 2. kolo kval. | Filippo Volandri | Gonzalo Lama | 6-0, 6-3 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Filippo Volandri form & Gonzalo Lama form
Filippo Volandri - Posljednji mečevi
Rome Challenger - zemlja | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Elias Ymer | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 5-7, 0-3, - Filippo Volandri - odustajanje | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 2-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Matteo Donati | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Fano Challenger - zemlja | ||||
12.08.16 Četvrtfinale | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.16 2. kolo | vs. Bastian Trinker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.08.16 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Cortina Challenger - zemlja | ||||
04.08.16 2. kolo | vs. Laslo Djere | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.08.16 1. kolo | vs. Carlos Berlocq | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.16 kval. | vs. Guido Andreozzi | 0-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.07.16 1. kolo kval. | vs. Nils Langer | 6-1, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
23.06.16 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
21.06.16 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Caltanissetta Challenger - zemlja | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-77, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.16 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. David Ferrer | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.05.16 kval. | vs. Radek Stepanek | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.05.16 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-4, 4-1, Malek Jaziri - odustajanje | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
06.05.16 Polufinale | vs. Kyle Edmund | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.05.16 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.05.16 2. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.05.16 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Turin Challenger - zemlja | ||||
23.04.16 Polufinale | vs. Enrique Lopez-Perez | 6-75, 4-6 | detalj meča |
Gonzalo Lama - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - odustajanje | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |