INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Filipp Kekercheni vs. Maxim Ratniuk - Međusobni mečevi
09.03.16 | 1. kolo | Filipp Kekercheni | Maxim Ratniuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | Tunisia F9 | zemlja |
Filipp Kekercheni form & Maxim Ratniuk form
Filipp Kekercheni - Posljednji mečevi
Slovakia F3 - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Ewan Moore | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Slovakia F1 - zemlja | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Marek Rehacek | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Jiri Vachtl | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Austria F2 - zemlja | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Luciano Betella | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
18.05.17 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
17.05.17 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
23.04.17 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Wil Spencer | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
USA F14 - zemlja | ||||
18.04.17 1. kolo | vs. Facundo Mena | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F13 - tvrda | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Alexandre Rotsaert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
USA F12 - tvrda | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Winston Lin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Jonathan Chang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Kweisi Kenyatte | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Croatia F3 - zemlja | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Yannick Vandenbulcke | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Croatia F2 - zemlja | ||||
15.03.17 1. kolo | vs. Kristijan Mesaros | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F8 - tvrda | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
27.02.17 1. kolo | vs. Sefa Suluoglu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F7 - tvrda | ||||
21.02.17 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-4, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Tunisia F36 - zemlja | ||||
15.12.16 2. kolo | vs. Alban Meuffels | 2-2, - Filipp Kekercheni - odustajanje | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F35 - zemlja | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
28.11.16 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
21.11.16 1. kolo | vs. Marek Gengel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F46 - tvrda | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.16 1. kolo | vs. Andrei Levine | 6-3, 3-0, Andrei Levine - odustajanje | detalj meča |
Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - odustajanje | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detalj meča |