MEČ
06.09.17 | 2. kolo | Filip Bergevi | David Damian Brna | 4-6, 6-1, 6-2 | Hungary F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Filip Bergevi | David Damian Brna | |
1. servis % | 39/68 (57%) | 48/88 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/39 (62%) | 27/48 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/29 (59%) | 12/40 (30%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/88 (56%) | 27/68 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/156 (58%) | 66/156 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
21.05.98, 25 Godina
21.05.98, 25 Godina
Filip Bergevi vs. David Damian Brna - Međusobni mečevi
06.09.17 | 2. kolo | Filip Bergevi | David Damian Brna | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Hungary F8 | zemlja |
Filip Bergevi form & David Damian Brna form
Filip Bergevi - Posljednji mečevi
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
20.08.22 Polufinale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.04.22 Polufinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
08.04.22 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - odustajanje | detalj meča | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.22 Četvrtfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča |
David Damian Brna - Posljednji mečevi
Italy F26 - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo | vs. Remy Bertola | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Hungary F7 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Gabor-Janos Toth | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Hungary F6 - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 7-67, 6-74 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
01.08.18 kval. | vs. Andras Necz | 3-6, 7-66, 6-74 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Matej Cintl | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Slovakia F1 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Patrik Jancovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Hungary F5 - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Eduardo Dischinger | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Koczka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Tommy Szendrei | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Nick Cmager | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Norbert Nagyi | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
07.05.18 kval. | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Alessandro Ricci | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
05.11.17 2. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Gregor Ramskogler | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detalj meča |