INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Felipe Mantilla vs. Julien Cagnina - Međusobni mečevi
18.04.17 | 1. kolo | Felipe Mantilla | Julien Cagnina | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | USA F14 | zemlja |
Felipe Mantilla form & Julien Cagnina form
Felipe Mantilla - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Mauricio Echazu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 5-7, 3-3, Juan Sebastian Gomez - odustajanje | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Luke Jacob Gamble | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 7-65, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pensacola - zemlja | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
29.04.19 kval. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Leon Challenger - tvrda | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.04.19 kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Orange - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-71, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
USA F32 - zemlja | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Federico Coria | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Netherlands F6 - zemlja | ||||
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. John Harrison Richmond | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. George Von Massow | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Netherlands F4 - zemlja | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Alexander Lazov | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Julien Cagnina - Posljednji mečevi
Maia 1 - zemlja | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-0, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Roanne Challenger - dvorana | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 3-3, - Julien Cagnina - odustajanje | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 7-65, 1-10 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 1-10 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Andrea Picchione | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Potchefstroom 2 - tvrda | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Potchefstroom 1 - tvrda | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
13.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
12.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Hugo Pontico | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-4, - Julien Cagnina - odustajanje | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lucas Grandouiller | 6-0, 6-1 | detalj meča |