MEČ
08.10.18 | kval. | Felipe Derdoy | Boris Arias | 6-2, 4-6, 7-64 | Peru F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Felipe Derdoy | Boris Arias | |
1. servis % | 72/100 (72%) | 74/109 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/72 (63%) | 46/74 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/28 (71%) | 21/35 (60%) |
Osvojene break-lopte | 3/14 (21%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/109 (39%) | 35/100 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 107/209 (51%) | 102/209 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
Argentina
09.02.97, 27 Godina
09.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bolivia
09.11.93, 30 Godina
108408 $
09.11.93, 30 Godina
108408 $
Felipe Derdoy vs. Boris Arias - Međusobni mečevi
08.10.18 | kval. | Felipe Derdoy | Boris Arias | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | Peru F3 | zemlja |
Felipe Derdoy form & Boris Arias form
Felipe Derdoy - Posljednji mečevi
M15 Rosario - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
04.10.22 kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Boris Arias - Posljednji mečevi
Santa Cruz - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.22 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Connor Farren | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Sanchez | 6-3, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
M25 Cancun - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Connor Farren | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
07.02.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Cressoni | 3-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Blumenau Challenger - zemlja | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Villa - zemlja | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Santiago Navarro | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M25 Guayaquil - zemlja | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Ian Turner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Mario Cazares Tipan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-78, 7-10 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
08.10.21 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.21 kval. | vs. Cesar Reano | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Ibague - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Mateo Gomez | 5-7, 5-7 | detalj meča |