MEČ
14.08.19 | 2. kolo | Facundo Mena | Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-0 | Meerbusch Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Mena | Oriol Roca Batalla | |
1. servis % | 20/42 (48%) | 29/58 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/20 (80%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/22 (68%) | 15/29 (52%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/58 (53%) | 11/42 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Facundo Mena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Mena | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Mena | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Mena | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Mena | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Facundo Mena | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Mena | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Mena | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Facundo Mena vs. Oriol Roca Batalla - Međusobni mečevi
14.08.19 | 2. kolo | Facundo Mena | Oriol Roca Batalla | 6-4, 6-0 | detalj meča | Meerbusch Challenger | zemlja |
Facundo Mena form & Oriol Roca Batalla form
Facundo Mena - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
26.02.24 Finale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča |
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |