MEČ
24.05.17 | 1. kolo | Facundo Mena | Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | Romania F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Mena | Alexandru Vasile Manole | |
1. servis % | 31/57 (54%) | 36/66 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/31 (61%) | 16/36 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 8/30 (27%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/66 (64%) | 26/57 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/123 (59%) | 50/123 (41%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 6 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
21.09.98, 25 Godina
13968 $
21.09.98, 25 Godina
13968 $
Facundo Mena vs. Alexandru Vasile Manole - Međusobni mečevi
24.05.17 | 1. kolo | Facundo Mena | Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detalj meča | Romania F2 | zemlja |
Facundo Mena form & Alexandru Vasile Manole form
Facundo Mena - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
26.02.24 Finale | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča |
Alexandru Vasile Manole - Posljednji mečevi
M15 Curtea - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
23.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | detalj meča |