MEČ
24.10.19 | 3. kolo | Facundo Bagnis | Rafael Matos | 6-3, 6-2 | Lima Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Bagnis | Rafael Matos | |
1. servis % | 39/56 (70%) | 34/46 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/39 (67%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/17 (82%) | 6/12 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/46 (43%) | 16/56 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 0 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Facundo Bagnis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Bagnis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Facundo Bagnis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Bagnis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Bagnis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Bagnis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Facundo Bagnis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Bagnis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Bagnis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Facundo Bagnis vs. Rafael Matos - Međusobni mečevi
24.10.19 | 3. kolo | Facundo Bagnis | Rafael Matos | 6-3, 6-2 | detalj meča | Lima Challenger | zemlja |
Facundo Bagnis form & Rafael Matos form
Facundo Bagnis - Posljednji mečevi
Santiago Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Juncheng Shang | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-74, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Coria | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
21.01.24 Finale | vs. Mariano Navone | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Liam Draxl | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Gustavo Heide | 6-79, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Rafael Matos - Posljednji mečevi
Marrakech - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detalj meča | |
Rio De - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.21 kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.12.21 kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
22.11.21 kval. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santiago 3 - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
15.02.21 kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detalj meča |