MEČ
23.06.17 | Polufinale | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | Argentina F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | |
1. servis % | 29/55 (53%) | 46/57 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/29 (55%) | 20/46 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/26 (62%) | 5/11 (45%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/57 (56%) | 23/55 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Facundo Arguello vs. Santiago Rodriguez Taverna - Međusobni mečevi
01.06.18 | Polufinale | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-0, 6-2 | detalj meča | Argentina F3 | zemlja |
18.05.18 | Polufinale | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | detalj meča | Argentina F1 | zemlja |
23.06.17 | Polufinale | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | detalj meča | Argentina F3 | zemlja |
Facundo Arguello form & Santiago Rodriguez Taverna form
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |
Santiago Rodriguez Taverna - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detalj meča |