MEČ
07.03.16 | 1. kolo | Facundo Arguello | Pedro Sakamoto | 6-1, 6-0 | Santiago Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Arguello | Pedro Sakamoto | |
1. servis % | 25/43 (58%) | 26/40 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/18 (67%) | 3/14 (21%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/40 (60%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Facundo Arguello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Arguello | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Facundo Arguello vs. Pedro Sakamoto - Međusobni mečevi
15.02.20 | Polufinale | Facundo Arguello | Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Lima | zemlja |
07.03.16 | 1. kolo | Facundo Arguello | Pedro Sakamoto | 6-1, 6-0 | detalj meča | Santiago Challenger | zemlja |
21.01.16 | 2. kolo | Facundo Arguello | Pedro Sakamoto | 6-4, 7-65 | detalj meča | Rio De | zemlja |
Facundo Arguello form & Pedro Sakamoto form
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |
Pedro Sakamoto - Posljednji mečevi
San Miguel - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 1-3, - Pedro Sakamoto - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 5-7, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Liam Draxl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-1 | detalj meča |