MEČ
05.02.20 | 1. kolo | Facundo Arguello | Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | M25 Lima | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Arguello | Jorge Brian Panta Herreros | |
1. servis % | 35/58 (60%) | 22/41 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/35 (77%) | 12/22 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/23 (43%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/41 (54%) | 21/58 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Facundo Arguello | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Facundo Arguello | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-2 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Facundo Arguello | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
Facundo Arguello | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jorge Brian Panta Herreros | |
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jorge Brian Panta Herreros | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Facundo Arguello vs. Jorge Brian Panta Herreros - Međusobni mečevi
05.02.20 | 1. kolo | Facundo Arguello | Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | M25 Lima | zemlja |
03.08.17 | Četvrtfinale | Facundo Arguello | Jorge Brian Panta Herreros | 7-64, 6-3 | detalj meča | Colombia F3 | zemlja |
Facundo Arguello form & Jorge Brian Panta Herreros form
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |
Jorge Brian Panta Herreros - Posljednji mečevi
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabasco - dvorana | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Xalapa - tvrda | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - odustajanje | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Coquimbo Challenger - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
20.02.23 kval. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detalj meča |