MEČ
18.06.19 | 2. kolo | Facundo Arguello | Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | Blois Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Facundo Arguello | Arthur Rinderknech | |
1. servis % | 44/84 (52%) | 35/66 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/44 (68%) | 24/35 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 24/40 (60%) | 15/31 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/66 (41%) | 30/84 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/150 (54%) | 69/150 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 3 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Arguello | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Facundo Arguello | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Arguello | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Facundo Arguello vs. Arthur Rinderknech - Međusobni mečevi
18.06.19 | 2. kolo | Facundo Arguello | Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | Blois Challenger | zemlja |
Facundo Arguello form & Arthur Rinderknech form
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |
Arthur Rinderknech - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
22.10.23 kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detalj meča |