MEČ
02.03.17 | 2. kolo | Fabio Fognini | Alessandro Giannessi | 7-61, 7-63 | Sao Paulo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fabio Fognini | Alessandro Giannessi | |
1. servis % | 51/80 (64%) | 58/93 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/51 (73%) | 38/58 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/29 (55%) | 16/35 (46%) |
Osvojene break-lopte | 2/6 (33%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/93 (42%) | 27/80 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/173 (53%) | 81/173 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Fabio Fognini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fabio Fognini | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabio Fognini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fabio Fognini | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fabio Fognini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabio Fognini | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabio Fognini | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fabio Fognini | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fabio Fognini vs. Alessandro Giannessi - Međusobni mečevi
03.04.23 | 1. kolo | Fabio Fognini | Alessandro Giannessi | 6-2, 6-1 | detalj meča | Estoril | zemlja |
02.03.17 | 2. kolo | Fabio Fognini | Alessandro Giannessi | 7-61, 7-63 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
09.09.10 | 2. kolo | Fabio Fognini | Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detalj meča | Genova Challenger | zemlja |
Fabio Fognini form & Alessandro Giannessi form
Fabio Fognini - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arthur Gea | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yusuf Qaed | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-77, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | - | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-77, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 7-68, 7-63 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Ugo Humbert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Sonego | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 4-6, 7-67, 7-65 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-63, 7-69 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-72, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-3, 6-75, 6-73 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-1, - Fabio Fognini - odustajanje | detalj meča |
Alessandro Giannessi - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detalj meča |