MEČ
16.05.16 | kval. | Ewen Lumsden | Gustavo Guerses | 6-75, 6-2, 3-0, - odustajanje | Turkey F20 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
17.02.00, 24 Godina
17.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ewen Lumsden vs. Gustavo Guerses - Međusobni mečevi
16.05.16 | kval. | Ewen Lumsden | Gustavo Guerses | 6-75, 6-2, 3-0, Gustavo Guerses - odustajanje | detalj meča | Turkey F20 | tvrda |
Ewen Lumsden form & Gustavo Guerses form
Ewen Lumsden - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 3-6, 7-64, 6-74 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Qiulin Wang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Miha Vetrih | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anton Matusevich | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ewan Moore | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Louis Tessa | 3-5, - Ewen Lumsden - odustajanje | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Moncef Chibani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Bagneres - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 6-2, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Martin Jovenin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Johannus Monday | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Gustavo Guerses - Posljednji mečevi
Netherlands F6 - zemlja | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Rick Staal | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F17 - tvrda | ||||
27.07.16 1. kolo | vs. Mikael Riondy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F16 - tvrda | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 6-76, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Severin Steiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.07.16 kval. | vs. Flavio De Lucia | 6-1, 3-0, Flavio De Lucia - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F15 - tvrda | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Majed Kilani | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Sai Saran Reddy Byreddy | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. David Poole | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Mateusz Smolicki | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F14 - tvrda | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Kshitij Kamal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.07.16 kval. | vs. Hugo Largo | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
Egypt F13 - tvrda | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Keelan Oakley | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
29.06.16 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F21 - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-5, - Gustavo Guerses - odustajanje | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Ivan Kalinin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F20 - tvrda | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.16 kval. | vs. Ewen Lumsden | 7-65, 2-6, 0-3, - Gustavo Guerses - odustajanje | detalj meča | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F19 - tvrda | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Marc Sieber | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Imad Amer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Hugo Largo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F18 - tvrda | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Marc Sieber | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F5 - tvrda | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-75, 2-6 | detalj meča |