MEČ
06.08.18 | kval. | Evgenii Tiurnev | Andrey Uvarov | 6-0, 6-1 | Russia F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Evgenii Tiurnev | Andrey Uvarov | |
1. servis % | 26/45 (58%) | 26/43 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/26 (77%) | 11/26 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/43 (63%) | 13/45 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrey Uvarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 3-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Andrey Uvarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrey Uvarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Andrey Uvarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Andrey Uvarov | |
5-0 | Andrey Uvarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-1 | Andrey Uvarov | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
05.12.00, 23 Godina
05.12.00, 23 Godina
Evgenii Tiurnev vs. Andrey Uvarov - Međusobni mečevi
06.08.18 | kval. | Evgenii Tiurnev | Andrey Uvarov | 6-0, 6-1 | detalj meča | Russia F5 | zemlja |
Evgenii Tiurnev form & Andrey Uvarov form
Evgenii Tiurnev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - odustajanje | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Andrey Uvarov - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Richard Muzaev | 7-69, 6-3 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Alexandr Semenov | 3-6, 7-65, 12-10 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 0-6, 10-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Abdurahman Saidmuhamedov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Zaitcev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Masi Sarpola | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-0 | detalj meča |