MEČ
12.10.20 | 1. kolo | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 6-4, 7-64 | St. Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | |
1. servis % | 41/74 (55%) | 43/76 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/41 (76%) | 30/43 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/33 (45%) | 15/33 (45%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/76 (41%) | 28/74 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/150 (51%) | 73/150 (49%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 8 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Donskoy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evgeny Donskoy | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evgeny Donskoy | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Evgeny Donskoy | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evgeny Donskoy | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Evgeny Donskoy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Donskoy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Evgeny Donskoy | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Evgeny Donskoy | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evgeny Donskoy | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Evgeny Donskoy | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Evgeny Donskoy vs. Egor Gerasimov - Međusobni mečevi
19.09.23 | 1. kolo kval. | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 7-63, 4-6, 7-64 | detalj meča | Chengdu | tvrda |
07.07.22 | 2. kolo | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 6-3, 6-77, 6-2 | detalj meča | Porto Challenger | tvrda |
26.09.21 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 6-3, 7-64 | detalj meča | Sofia | dvorana |
12.10.20 | 1. kolo | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 6-4, 7-64 | detalj meča | St. Petersburg | dvorana |
05.03.19 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | detalj meča | Indian Wells | tvrda |
21.07.17 | Četvrtfinale | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 7-69, 4-6, 6-3 | detalj meča | Astana Challenger | tvrda |
04.01.15 | 2. kolo kval. | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 6-2, 1-6, 7-5 | detalj meča | Chennai | tvrda |
03.09.14 | 1. kolo | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | St. Remy | tvrda |
Evgeny Donskoy form & Egor Gerasimov form
Evgeny Donskoy - Posljednji mečevi
M25 New - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Florent Bax | 6-2, 4-1, Florent Bax - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kabir Hans | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Felix Gill | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-2, Tung-Lin Wu - odustajanje | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Arthur Weber | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-4, 6-77, 7-63 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aryan Shah | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Egor Gerasimov - Posljednji mečevi
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |