MEČ
21.01.20 | 1. kolo | Evan Furness | Uladzimir Ignatik | 6-3, 6-72, 6-4 | Rennes Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Evan Furness | Uladzimir Ignatik | |
1. servis % | 57/98 (58%) | 66/105 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/57 (82%) | 50/66 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 25/41 (61%) | 19/39 (49%) |
Osvojene break-lopte | 2/10 (20%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/105 (34%) | 26/98 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 108/203 (53%) | 95/203 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 9 | 11 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Furness | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Evan Furness | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
0-0 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Evan Furness vs. Uladzimir Ignatik - Međusobni mečevi
31.10.20 | Polufinale | Evan Furness | Uladzimir Ignatik | 6-4, 6-1 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
21.01.20 | 1. kolo | Evan Furness | Uladzimir Ignatik | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | Rennes Challenger | dvorana |
Evan Furness form & Uladzimir Ignatik form
Evan Furness - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - odustajanje | detalj meča | |
St. Brieuc - dvorana | ||||
25.03.23 Polufinale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Uladzimir Ignatik - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.22 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detalj meča | |
09.02.22 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
04.02.22 Četvrtfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
03.02.22 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - odustajanje | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
04.01.22 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
01.11.21 kval. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.21 kval. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detalj meča |